Світова Організація Похоронних Виконавців (The World Organization of Funeral Operatives FIAT-IFTA)

досліджує і спільно вивчає правові, моральні, соціальні та наукові питання, пов'язані з похоронною діяльністю,  передусім  послуг, що надаються в частині увічнення пам'яті та виконання заповітів померлих осіб.

Серед мети і завдань - сприяння розвитку міжнародного взаєморозуміння і доброї волі в світі серед похоронних послуг професіоналів  з метою досягнення загальноприйнятих форм і стандартів, правил і положень. У числі першочергових завдань - ухвалення договорів  з метою економічно ефективної міжнародної репатріація померлих осіб.

Світова організація заохочує і розвиває освіту в галузі бальзамування у всьому світі і прагне досягнення єдиних стандартів і правил щодо бальзамування (thanatopraxy).

Ще один важливий аспект -  практичне підвищення рівня професійних знань у організації похорону та відспівування через збирання і поширення серед представників професії, публікацій, статей, та інших робіт, пов'язаних з практичним досвідом з питань похоронної справи (thanatological).

З метою захисту світової похоронної спадщини, увічнення пам’яті спільними зусиллями з іншими організаціями FIAT-IFTA має на меті досягти практичної співпраці (awaereness)  урядів держав з міжнародними органами.

Федерація дбає про забезпечення належної поваги і шанобливого ставлення до автономії (самостійності) національних організацій, стає на шляху будь-якого втручання у всі питання, що стосуються законів, постанов, звичаїв і традицій окремих націй.
Крім того, просуває і представляє похоронну сферу, де потрібна допомога.

Нагадаємо, що організація заснована і отримала свою назву як некомерційна Міжнародна Федерація в похоронній професії за ініціативи підприємців похоронної галузі, котрі  вирішили об'єдналися під час зустрічі в Монако у квітні 1970 року. Федерація базується на недискримінаційній, науковій і соціальній основі.

Організація

Штаб-квартира Федерації  - в Амстердамі (Нідерланди). 

Федерація має Міжнародну Раду Директорів. Ті країни, що мають національну приналежність можуть мати представництва. Раду обирають усі співробітники Виконавчого Комітету.

До складу Виконавчого Комітету входять: президент, перший віце-президент і секретар-казначей.

FIAT-IFTA Комітет на 2012 – 2014 роки
Президент: Клаус Дітер Вульф - Німеччина
Перший віце-президент: Марк Пойрієр - Канада
Другий віце-президент:  Тереза ​​Сааведра - Болівія
Третій віце-президент: Акінорі Мацуйї - ЯПОНІЯ
Секретар-казначей: Дірк Ван Вюуре - НІДЕРЛАНДИ

Почесний президент: пан Жак Маретте - ФРАНЦІЯ
Почесний президент: пан Вільям В. Хоккер - США
Попередній президент 2010 - 2012 років: Гус Ніколс - Ірландія.