Центрова жіночого клубу НБА «Чикаго Скай» Сільвія Фаулз має намір по закінченні кар'єри відкрити власну фірму з надання ритуальних послуг.

«Я все вирішила ще в дитинстві. Коли мені було дев'ять років, померла моя бабуся, і ми, онуки, чомусь вирішили, що варто востаннє поцілувати її, коли вона вже лежала в труні. Після того як я поцілувала бабусю, мої губи зуділи весь той час, поки тривала похоронна церемонія. І в той же день я сказала матері, що вони щось зробили неправильно і коли я виросту, займуся наданням ритуальних послуг і буду намагатися робити все, щоб у тих людей, які захочуть поцілувати покійного в останній раз, згодом ніщо не турбувало», - згадує Фаулер.

У вересні, коли чемпіонат жіночої НБА підійде до свого логічного завершення, Сільвія вирушить до відповідного навчального закладу, де буде вивчати ази бальзамування тіл та інші ритуальні тонкощі.

«Навіть коли я була дитиною, ніколи не поводила себе так, як всі. Я не грала в м'яч на вулиці і не проводила час із друзями. Кожен день я влаштовувала похорон своїх плюшевих ведмедиків та інших іграшок», - згадала дворазова переможниця Олімпіади у складі збірної США.