Катафалк Rolls-Royce Phantom Hearse, на створення якого пішло близько півмільйона фунтів стерлінгів (800 тисяч доларів), був розроблений італійською фірмою Biemme Special Cars. Уперше цей автомобіль був анонсований ще два роки тому, однак перший "товарний" автомобіль знайшов свого покупця тільки зараз.

Довжина автомобіля становить сім метрів – це практично на метр більше стандартного лімузина Phantom з подовженою колісною базою. Для катафалка довелося розробити 600 нових деталей, скріплених 200 метрами зварювання.

В оформленні підсвітлюваного відділення для труни застосовується відполірована нержавіюча сталь, кришталь і високоякісна шкіра. Похоронний Phantom отримав автоматичні задні двері, а також висувну платформу для труни з працюючим безшумно електроприводом.

Як відзначають представники  A.W. Lymn,  «автомобіль здатний вмістити урну з прахом або труну будь-якого розміру».

До того ж катафалк обладнали потужною акустичною системою з переносним мікрофоном та можливістю вести службу і транслювати похоронну музику на вулицю.

"Фантом-катафалк",  як і серійний седан, оснащений 6,75-літровим бензиновим агрегатом, що розвиває 460 кінських сил, та восьмиступінчатим "автоматом".

Замовити Rolls-Royce Phantom Hearse для проведення церемоній можна буде вже скоро. Щоправда, вартість оренди машини поки що не вказана.