ГУП «Ритуал» запрошує москвичів і гостей столиці РФ приєднатися до безкоштовних екскурсій від проекту «Вихід у місто» відомими московськими некрополямя.

Проект «Вихід у місто» реалізує Всеросійське товариство охорони пам'яток історії та культури на замовлення Департаменту культурної спадщини міста Москви. Програма розроблена з урахуванням інтересів різних вікових і соціальних груп.

В ході сезону липень-грудень 2013-го року москвичам і гостям столиці будуть запропоновані більш як 100! авторських маршрутів від відомих гідів, москвознавців, театрознавців, реставраторів тощо. Учасники інтелектуальних прогулянок відвідають понад 250 об'єктів історичної та культурної спадщини.

По території некрополя Ваганьківського екскурсантам будуть запропоновані два маршрути: «Легенди Віганькового» та «Єсенінська Москва - зрілі роки поета».

По території Новодівочого цвинтаря буде організована екскурсія під назвою «Кумири країни рад у пам'ятках на Новодівичому». До маршруту включена територія культурного шару Новодівичого монастиря.

На Введенському цвинтарі пройде екскурсія на тему «Російські іноземці на Введенських горах».

Уточнити дату і місце проведення екскурсії тепер може кожен на сайті: www.vihod-v-gorod.ru.