Більше 617 тисяч гривень виділять на поховання військовослужбовців, які загинули на сході України під час АТО, а також на надання щомісячної матеріальної допомоги сім'ям загиблих. Ще 200 тис. грн. буде спрямовано на оплату витрат ритуальних послуг та поминальних обідів.

Як повідомляє прес-служба міської ради, таке рішення  ухвалив виконком Дніпропетровської міської ради.

"417 тисяч 560 гривень ми передбачили на виплату щомісячної матеріальної допомоги сім'ям загиблих. Це важливе і необхідне рішення, адже військовослужбовці віддали своє життя за незалежність нашої держави. З 1 вересня щомісячну матеріальну допомогу отримуватимуть понад 30 сімей. Її розмір - 1 тисяча 898 гривень", - зазначив мер Дніпропетровська Іван Куліченко.

200 тисяч гривень буде спрямовано на оплату витрат ритуальних послуг та поминальних обідів, повідомляють в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Кошти на поховання та матеріальну допомогу виділені за рахунок перерозподілу загального фонду міського бюджету. Ухвалене рішення поширюється на військовослужбовців та членів їхніх родин, котрі живуть у Дніпропетровську, зазначають в управлінні.