У Дніпродзержинську розроблено та подано для обговорення проект програми розвитку комунального підприємства «Дніпродзержинський спецкомбінат» (ритуальні послуги) на 2012-2016 роки.

Програмою передбачено перелік заходів, зокрема, організація цілодобової служби з доставки осіб, померлих на території міста, а також осіб, котрі підлягають судово-медичному обстеженню, придбання для спеціалізованого комунального підприємства спецавтотранспорту, будівництво крематорію, у тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації, введення в експлуатацію кладовища в селищі Курилівка. Проведення інвентаризації кладовища у селищі Романкове, розташованого між вулицями Трипільської та землями Свято-Покровського жіночого монастиря (поховання померлих від голодомору 1932-1933 років), і постановка його на баланс комунального підприємства «Дніпродзержинський спецкомбінат». Фінансування заходів програми передбачає видатки в обсязі 25608 тисяч гривень.

Дніпродзержинський спецкомбінат спеціалізується на наданні ритуальних послуг. На обслуговуванні підприємства знаходяться три діючих міських кладовища на вулицях Романківська, Прикордонної, Радгоспний, а також закритий військовий меморіал на вулицях Скалика і кладовище (не введено в експлуатацію) на території селища Курилівка. Загальна площа кладовищ становить 163 гектарів, в тому числі проїзди з асфальтовим і твердим покриттям, місця загального користування, газони, почесні алеї та меморіальні комплекси.