Пізно ввечері 28 січня у Павлограді Дніпропетровської області до салону ритуальних послуг, що розташований на першому поверсі житлового будинку по вул. Полтавській, зловмисник кинув бойову гранату. Осколками посікло стелю і стіни. Постраждали гранітні пам'ятники та вінки. Вибуховою хвилею, зрозуміло, пошкоджені й вхідні двері.

Сталося все близько 22:00, коли мешканці на другому поверсі вже готувалися до сну. Спочатку вони почули дзенькіт розбитого скла і тільки потім пролунав сильний вибух. Співробітники поліції на місце події прибули оперативно.

Жертв немає. Осколки гранати не змогли пробити перекриття. Але злочинцеві і не потрібні були жертви. На Полтавщині в цей час темно. Він підійшов з двору до салону ритуальних послуг, імовірно ломиком крізь ґрати, розбив склопакет і кинув туди бойову гранату.

У місті вважають, що акція залякування або ж просто помста. Зброї в прифронтовому Павлограді багато і кинути гранату, як в житлову квартиру, так і в магазин може будь-хто.

Напередодні – протягом кілької днів - власники салону, що вул. Полтавській, неодноразово отримували SMS з маячними погрозами, але на жадь не надали їм особливого значення.

Поліцейські знають, що сама по собі сфера надання ритуальних послуг в Павлограді - це мінне поле. Всього лишень два місяці тому проти співробітників КП "Агентство Ритуал" було відкрито кримінальну справу, викрито злочинне угрупування, щомісячні доходи якого, на думку слідчих, становили понад 500 тисяч гривень. Але стверджувати, що граната залетіла саме з того боку наразі підстав немає.

Триває слідство. Про перебіг подій спробуємо разом дізнаватись…