- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Похоронні компанії США, Канади і деяких інших західних країн почали пропонувати родичам померлих незвичайну послугу. Можна замовити медальйон, в якому буде зберігатися ДНК покійного. За необхідності її дослідження допоможе в лікуванні живих.
Незвичайний вид ритуальних послуг, який отримав назву DNA memorial service, пропонують своїм клієнтам кілька похоронних контор в США, Канаді, а тепер і у Великобританії.
За бажанням родичів покійного фахівці отримають зразки ДНК його організму, підданий їх обробці за спеціальною запатентованою методикою і помістять в герметичні капсули, наповнені інертним газом.
Капсули можуть мати самий різний дизайн - від строгих металевих циліндрів до сердець з гірського кришталю і навіть чоловічих запонок з імітацією коштовних каменів сапфірів.
Головна мета нововведення - це не тільки можливість завжди мати при собі, предмет, що нагадує про померлого, фактично його частинку. Винахідники методу «консервації» людської ДНК, - вчені з канадської компанії CG Labs, вважають, що зразок генетичного матеріалу померлої людини має і величезну практичну цінність.
Його можна використовувати для дослідження на наявність різних мутацій у разі, якщо хвороба наздожене живого близького родича.
Відомо, що схильність до дуже багатьох хвороб носить спадковий характер - діабет 1-го типу, короткозорість і навіть рак грудей нерідко є «сімейними» хворобами, що вражають членів однієї родини покоління за поколінням.
Вивчення генотипу покійного здатне виявити наявність небезпечних мутацій і допомогти лікарям як в діагностиці хвороби його живого родича, так і у виборі методу лікування.
Вартість виготовлення капсули із зразком ДНК, який може зберігатися в первозданному вигляді протягом століть, складає в середньому близько 370 доларів США.