- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Два комітети верхньої палати парламенту - Сенату Бельгії - підтримали поправки до закону про евтаназію, згідно з якими право на добровільний відхід із життя має бути надано неповнолітнім громадянам країни, повідомляє CNN.
На проведеному 27 листопада спільному засіданні членів комітетів Сенату із соціальних справ і юстиції за законопроект проголосували 13 законодавців, проти - четверо. Тепер поправки будуть представлені повним складом Сенату. Якщо законопроект не знайде підтримки у сенаторів, то на цьому його обговорення буде завершено. В іншому разі законопроект має ще пройти етап дебатів у нижній палаті парламенту - палаті представників, а потім, у разі позитивних підсумків голосування, надійти на підпис королю Бельгії Філіпу І, після чого поправки набудуть сили закону.
Законопроект був внесений до парламенту країни в грудні 2012-го року бельгійської Соціалістичної партією. У ньому вказується, що право на евтаназію має бути надано хворим невиліковними захворюваннями – тим, хто розуміють своє становище - неповнолітнім, страждання яких неможливо полегшити. У 2002-му році Бельгія стала другою країною світу, після Нідерландів, де легалізувано евтаназію, але чинний закон поширюється лише на громадян країни старших 18 років. У Нідерландах з 2002-го року дозволено дітям старше 12 років за згодою батьків просити про евтаназію, проте впродовж цього періоду такий шлях обрали тільки п'ятеро дітей.
Проект розширення закону про евтаназію викликав дебати у бельгійському суспільстві. Так, у листопаді на підтримку законопроекту виступили 16 педіатрів, котрі написали відкритий лист до двох провідних національних газет. Вони вважають, що практика евтаназії для дітей і так існує, але в «сірій зоні», тому необхідно її легалізувати. У той же час критики поправок сумніваються, чи зможуть діти прийняти інформоване рішення про добровільний відхід з життя.
Нагадаємо, що сьогодні евтаназія вже легалізована у п'яти країнах Європи - Нідерландах, Люксембурзі, Бельгії, Франції та Швейцарії.