Тепер про все по порядку. Сім’я померлого звернулася до підприємця з приводу організації похорону рідної людини. Після оформлення звернення-замовлення Дмитро Володимирович попрямував до моргу 1-ї Клінічної лікарні № 1. Там закінчив свій земний шлях Деревенець Олександр Миколайович, а тому лікарі без зволікань видали довідку про смерть. Здавалося б, все нормально, організація похорону має відбутися без ускладнень.

Та про те, що нічого доброго Дмитру Смирнову ранок не віщував, він таки передчував. Адже цей морг у сфері впливу горезвісного лікаря Миколаївської станції швидкої допомоги пана Максима Бекала. Тобто морг його, а за похорон набрався нахабства узятися хтось інший.

«Заходи» не примусили на себе довго чекати. Похорон таки було зірвано. Замість отримання тіла померлого о 10 годині ранку, все сталося лише о 12-й. Працівники моргу почали пояснювати Смирнову, що це його проблеми, а вони йому нічим зарадити не можуть. Лише натякнули, аби він якнайшвидше «розібрався» з орендарями. Тобто людьми пана Бекала, котрі й орендують морг.

Коли родичі померлого вже дійшли шокового стану, Смирнов звернувся до правоохоронців. Адже скоро 12-та година, а ще потрібно довезти покійника на прощання з рідними й близькими, потім – на кладовище. А день короткий, вечоріє рано…

Приїхала опер група, крім того, Смирнов запевнив, що наступним кроком буде негайне звернення до прокуратури. Тож працівникам моргу нічого не лишалося, як тіло віддати.

Ось тут і розпочалося найгірше. Із центру реєстрації карних справ підприємцеві Дмитру Смирнову повідомили, що на нього заведено карну справу?! Щоб знав як зазіхати на сферу чужого впливу? Виходить так?..

Виявляється, допоки підприємець очікував на видачу тіла померлого, він часу не марнував. Аби розвіятися, узявся лупцювати працівницю моргу. При цьому так захопився, що мало не проломив їй черепа. Бо у причині заведення карної справи маємо такий привід: черепно-мозгова травма. І сміх, і гріх…

Та зовсім не смішно підприємцю Дмитру Смирнову, як не до сміху було й рідним покійного. Хочеться вірити, що «справа» ця далеко не зайде, і своє слово скаже прокуратура. Крім того, маємо відео, що його завбачливо відзняли колеги підприємця. Зйомка свідчить про чудове самопочуття «побитої» через її лукаві посмішки і жваву ходу у кадрі. Бо кожному зрозуміло: пацієнтам з черепно-мозговими травмами навряд чи до гигикання й бадьорого тупотіння.

Ми ж можемо лише констатувати, що після тристоронньої наради у Мінрегіоні за участі представників МВС та МОЗу та залученням до розмови влади з регіонів у Миколаєві нічого на краще не змінюється. Заступника міністра Мінрегіону Олександра Миколайовича Аліпова тамтешня влада просто ввела в оману. Замість розібратися із ситуацією, що склалася на ринку ритуальних послуг міста, бачимо повну її бездіяльність. А ті, хто заправляли в регіоні, ті й поганяють. І підприємцями вкупі з їхніми працівниками, і небіжчиками разом з їхніми рідними, і правоохоронцями разом з їхнім керівництвом. Ось такий сумний кінець (поки що) цієї «детективної» історії.