- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Все це й було здійснено після смерті цих керівників Китаю. Однак ці приклади все ж важко сприймаються серед основної маси китайців, хоча вони досі відчувають глибоку повагу і шану до покійних китайських лідерів. У свідомості народу глибоко укорінилася віра в те, що душа померлого може знайти спокій тільки в тоді, коли тіло буде віддане землі.
Між тим брак землі змушує власті багатьох міст Китаю всіляко заохочувати кремацію та різні не особливо витратні обряди похорону. Так, адміністрація східного китайського мегаполісу Шанхаю активно пропагує морські поховання праху покійних. Як повідомила газета «Чайна дейлі», шанхайські власті збільшили субсидії на це з 400 юанів - 64 долари США - до 2 тисяч юанів.
Уже з нинішнього 2013-го сім'ям, які обрали морський ритуальний обряд, буде видаватися на витрати тисяча юанів, а ще одна тисяча - працівникам фірм ритуальних послуг, щоб відшкодувати їхні витрати на закупівлю квитків на судна і страховку. За словами директора бюро ритуальних послуг шанхайського управління цивільної адміністрації Лу Чуньліна, кожен вибір морського похорону економить один квадратний метр міської землі. Тим часом вартість поховання на цвинтарній ділянці становить приблизно 24 тисяч юанів.
І навіть незважаючи на таку дорожнечу, більшість шанхайців наслідує традиційне поховання. Населення мегаполісу старіє швидкими темпами, позначається політика обмеження народжуваності, що проводиться вже декілька десятиліть. Нагадаємо, щорічно в Шанхаї помирає, згідно офіційних даних, понад 110 тисяч осіб. А морські похоронні обряди становлять лише 1,8 відсотка від загальної кількості поховань. Селяни взагалі воліють робити домашні цвинтарі на своїх земельних ділянках, а це призводить лише до скорочення корисної площі для вирощування сільськогосподарських культур.