- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Слони – «суспільні» тварини і дуже прив'язані до членів своєї сім'ї. Тому нерідко вони допомагають хворим і тим, хто побратимам, котрі опинилися в біді, а також «ховають» загиблих слонів і навіть впродовж довгого часу відвідують їхні останки.
Про своєрідний ритуал, який слони проводять після смерті особини свого виду, вчені дізналися нещодавно.
Зазвичай дослідникам доводилося спостерігати таку картину. Побачивши останки родича, слони обережно доторкаються до них хоботами або навіть намагаються поставити на ноги нещодавно померлого слона. Але як тільки тварини розуміють, що слон мертвий, вони починають кричати, вчиняючи великий галас. А потім раптово зникають. Після цього, вони, як правило, починають «ховати» померлого: кидають на останки листя та землю, намагаючись повністю закрити їх.
У наступні декілька днів слони будуть відвідувати «могилу», проводячи багато часу поруч із нею. Причому, такий ритуал слони проводять не тільки після смерті одного з членів сімейної групи, але й після загибелі одноплемінника-чужинця, останки якого вони випадково зустріли на своєму шляху.
Цікаво, що слони довше інших тварин виявляють турботу про померлих родичів. Навіть мавпи не можуть змагатися з ними у цьому. Так, біологи одного разу виявили шимпанзе, який довгий час не покидав свого мертвого родича. Проте як тільки тіло почало розкладатися, шимпанзе таки змушений був покинути його.