Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Чигиринську, Золотоноську та Шполянську міські ради прийняти рішення щодо затвердження Порядку встановлення тарифів на ритуальні послуги, пише «Діловий регіон».

Під час дослідження ринку ритуальних послуг антимонопольники встановили, що згаданими міськими радами не затверджено порядок встановлення тарифів на ритуальні послуги, яким було б чітко визначено саме процедуру їхнього розрахунку та затвердження для суб’єктів господарської діяльності, які працюють або мають намір працювати на цьому ринку.

Відсутність такого Порядку може призвести до надання можливості суб’єктам господарювання з ознаками монопольного становища встановлювати правила поведінки на ринку, у тому числі через безпідставне завищення плати за надання послуги, що може призвести до наступу на інтереси споживачів.

З метою усунення причин виникнення ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції та умов, що їм сприяють, адміністративною колегією були надані обов’язкові для розгляду рекомендації, інформує прес-служба територіального відділення АМКУ.

Про результати розгляду рекомендацій органи місцевого самоврядування мають повідомити протягом місяця.