Від сьогодні, 9 серпня, з 9.38 ранку, Заводський районний суд задовольнив прохання прокурора про відсторонення від посади директора Комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» Віталія Брека, котрого звинувачують в отриманні хабара. Суд зажадав негайного виконання даного рішення.

Про це повідомив кореспондент «НикВестей» з місця подій.

Суд постановив відсторонити директора Комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» пана Віталія Брека від посади на 60 днів, аргументувавши це тим, що скоєний злочин безпосередньо пов'язаний із його службовою діяльністю, а за умови обіймання цієї посади на сьогодні він зможе впливати на своїх підлеглих, котрі є свідками у справі.

Крім цього, наступне засідання суду, на яке будуть викликані свідки призначене на 19 серпня - на 15.00.

Нагадаємо, раніше «НикВести» повідомляли про те, що у Заводському районному суді відбулося засідання у справі директора КП «Миколаївська ритуальна служба» Віталія Брека. Під час засідання прокурор зажадав відсторонити посадовця від займаної посади.

Як уже повідомлялося у ЗМІ, працівники правоохоронних органів затримали директора комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» Віталія Брека на хабарі у 2 тисячі доларів США, який було передано з метою укладення договору про проведення поховання на території кладовища. 

Нагадаємо, що 8 серпня під час попереднього слухання у Заводському суді по кримінальному провадженню щодо Віталія Брека, обвинуваченого за ч.3 ст. 368 КК України «Отримання хабара», його захисник адвокат Володимир Тимошин подав клопотання про допит як свідка депутата Миколаївської міської ради, головного лікаря обласного шкірвендиспансеру Максима Бекало. 

Тимошин заявив, що пан Максим Бекало є засновником ТОВ «Едем» - фірми, що надає ритуальні послуги. 

Інформація, озвучена в суді, підтвердила нарешті загальновідоме: колишній головний лікар міської станції швидкої допомоги Максим Бекало має відношення до ритуального бізнесу. Питання про це виникло тоді, коли після виклику до вмираючої людині «швидкої», за продиктованою диспетчеру адресою приїхав... похоронний агент. Найчастіше «ритуальщик» прибував на місце навіть раніше карети «швидкої допомоги».