Німецький портал ритуальних послуг Bestattungen.de оприлюднив підсумки спеціально проведеного ним опитування.

Пісня Time To Say Goodbye у виконанні британської співачки Сари Брайтман лідирує в хіт-параді похоронної музики 2013 року. Композиція «I Will Always Love You» у виконанні незабутньої американської поп-зірки Вітні Х'юстон, яка стала переможцем минулорічного хіт-параду, удостоєна другого місця. Третім у списку фігурує композиція The Rose, яку співає «Божественна Міс М» - американка Бетт Мідлер. Про такі результати опитування, проведеного німецьким порталом ритуальних послуг Bestattungen.de повідомляє інформаційне агентство kna.

А ось Ave Maria Франца Шуберта, в чиєму б виконанні вона не звучала, колишнього інтересу сьогодні не викликає. Їй дісталося лише п'яте місце. На шостому місці опинилася колишня пісня-хіт «My Way» у виконанні Френка Сінатри. Іншими словами, навіть у такій галузі, як траурна музика, уподобання людей змінюються.

Як би там не було, похоронна музика є важливою складовою траурних церемоній, оскільки вона служить втіхою і підтримкою рідним і близьким покійного, відзначають експерти порталу Bestattungen.de. Тому фахівці в сфері ритуальних послуг виступають за те, щоб на похороні виконувалися лише ті музичні твори, які любив покійний і його близькі.