- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Газета «Ле Пуан» розповідає про новий винахід людства - «біоурну».
«Кремація вважається більш доступним за ціною способом поховання, ніж традиційне в землю - особливо якщо врахувати, що професіонали в цій галузі змагаються в оригінальності ідей, аби залучити «майбутніх клієнтів».
Варто зазначити сказати, що впродовж останнього часу ця техніка стрімко удосконалювалася. Прах померлого в деяких випадках стає об'єктом ритуалу: його поміщають в урну або розвіюють над морем, як для прикладу.
У Франції 32 відсотки померлих піддаються кремації, але ця цифра продовжує зростати, незважаючи на релігійні вірування та інші забобони. Але якщо іслам, як і більшість авраамічних релігій, формально забороняють кремацію, то католицька віра (та й православна також) допускає можливість спалення тіла людини після смерті.
Іспанському дизайнера Мартіну Азуа вдалося поєднати ідею життя після смерті з екологічним рішенням проблеми поховання. У його «Біоурну», виготовлену з целюлози, волокон кокоса та пресованого торфу, передбачається поміщувати прах померлого разом із насінням дерев.
Урну закопують у землю, а через декілька місяців вона вже дає перші паростки. Так що реінкарнація після смерті - у вигляді дерева - стала нині реальністю.