Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов'язало Болградську міську раду в особі Виконавчого комітету припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а саме: створення умов для вчинення порушень на ринку надання ритуальних послуг. Про це повідомляє прес-служба АМК.

Відділення встановило, що в порушення вимог чинного законодавства, Болградською міською радою не було затверджено мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, не визначені представники ритуальних послуг згідно з мінімальним переліком і не встановлені тарифи на зазначені послуги.

Відділення інформує, що під час надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, слід керуватися Законом України «Про поховання та похоронну справу», «Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності», затвердженими Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р. № 194 та Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р. № 193, яким затверджено «Необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг».