Дотепники навіть ввели "Премію Дарвіна" за найбільш ідіотську смерть - ця неофіційна нагорода посмертно присуджується людям, котрі пішли з життя найбільш безглуздим способом.

У новій книзі 1001 безглуздий спосіб померти. Автори, власне, й зібрали 1001 історію про потенційних лауреатів премії: про скайдайвера, який забув парашут, про власника похоронного бюро, якого розчавила труна, про чоловіка, який був убитий власним керованим по радіо літачком, та багато багато іншого, пише The Sun.

 

На горіхи! 

Американець Віллі Мерфі, напевно, страшенно злякався, коли він виявився похованим під купою арахісу на переробному заводі в штаті Джорджія, в 1993 році. Втім про його переляк ніхто так і не дізнався - чоловік просто не зміг вибратися з-під горіхової навали...

 

З небес на землю

Одного разу - 1988-го - досвідчений скайдайвер Іван Макгуайєр вирішив піти на божевільний вчинок і власноруч зняти свій стрибок над Північною Кароліною з висоти 3 000 метрів. Природно, чоловік прихопив із собою камеру, проте забув покласти... парашута?!

 

Не сідай на пеньок
Щастя вирішило повернутися спиною до 59-річного жителя Каліфорнії. Коли він своєю п'ятою точкою плюхнувся на відкриту дренажну трубу для басейну. Враховуючи, що всмоктувальна сила труби склала 300 фунтів ( 136 кг) на 1 квадратний дюйм, то у нього просто не було шансу на порятунок - його тонка кишка була висмоктана і прочищена.

Курячі мізки
Коли в 1998 році злодій з Камеруну Генрі Мбонго збирався в черговий раз вкрасти курку, його схопив розлючений натовп місцевих мешканців і змусив з'їсти все, що він вкрав. Бідолаха подавився пір'ям і кісткою і загинув від асфіксії.

Труна-вбивця
Власника французького похоронного бюро Марка Бурджада на смерть забило купою трун, що звалилися на нього прямо в його власному магазині в 1982 році. Чоловік був благополучно похований в одній із своїх трун-убивць.

Гарячі дебати
Як далеко ви готові зайти, щоб відстояти свою точку зору? Майкл Тойє з британського графства Хемпшир пристрасно бажав довести своєму приятелеві, що уайт-спірит горить - тому від облив себе розчинником і підпалив. Чоловік помер через 6 днів від страшних опіків.

Тихий сон
Померти від тампонів складно, але можна... Особливо, якщо використовувати їх як зброю проти хропіння, як це зробив житель Хемпшира Марк Глісон у 1996 році. Чоловік вирішив влаштувати собі і сусідам тиху ніч, засунувши жіночі гігієнічні тампони собі в ніздрі. Дивак просто задихнувся уві сні.

Допілотувався

Житель Арізони Роджер Уоллес помер після лобового зіткнення з власним керованим по радіо літачком у 2001 році. Глянувши на сонце, чоловік втратив 3-кілограмову машину, в той час як літак врізався йому в голову на швидкості близько 65 кілометрів на годину.

Ведмежа послуга

Бельгійські повітряні сили вбили трьох жителів Судану, коли скинули їм на голову ящик із продовольством. Насправді пілоти просто брали участь у гуманітарній місії та рятували суданців від голоду.

Змія за пазухою

Остерігайтеся незграбних орлів, особливо, якщо ви прямуєте до Ірану Ірану. Два пасажири машини померли, коли пролітаючий над ними орел ненавмисно впустив їм до автомобіля ще живу кобру. Вкрай розлючена отруйна змія, природно, покусала обох...

"Вихід є!"

Після сварки зі своєю подружкою 20-річний житель Единбурга повісився на залізничній станції прямо на табличці з написом "вихід".

Автопілот
Навряд чи знайдеться більш нещаслива людина, ніж самотній 18-річний хлопець, котрий жив на фермі в Бельгії і в мирний час був убитий російським винищувачем Міг. Пілот катапультувався з літака ще в Польщі, в той час як літальний апарат пролетів близько 900 кілометрів на автопілоті і, після того як скінчилося паливо, впав на будинок бідного підлітка.

Сміх вкорочує життя
Іноді сміх далеко не така корисна штука, як кажуть. Так в 1975 році 50-річний Алекс Мітчелл з Кінгс Лінн так сильно сміявся над жартами в популярному серіалі BBC The Goodies, що помер від серцевого нападу. Вдова Мітчелла навіть написала лист акторам шоу, подякувавши їм за те, що зробили в останні хвилини життя її чоловіка такими щасливими.