Столична влада дала дирекції кладовища на Берківцях рівно місяць, щоб очистити територію кладовища від несанкціонованої звалища.

Але на це потрібні десятки мільйонів гривень.

Про це в середу, 8 квітня, заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, під час інспекції Подільського району, передає кореспондент «Місто Київ».

«Я вперше бачу таке звалище на міському кладовищі, яке є другим за своєю иасштабністю в столиці. Я думаю, що подібні явища є й на інших кладовищах», - сказав Ніконов.
Чиновник зазначив, що сміття, яким навіть закидані могили, утворилося не за пару днів, а за довгі роки.

«Мабуть, просто збиралися гроші, але за вивезення сміття не сплачувалося. Таке неприпустимо навіть з точки зору екології», - скаржиться чиновник.
У свою чергу, представник ритуальної служби, виправдовуючись, заявив, що для вивезення сміття не вистачало або транспорту, або ж грошей. Тепер же, за попередніми підрахунками, для того, щоб ліквідувати стихійне звалище знадобиться кілька десятків мільйонів гривень.

«Та картина, яку ми сьогодні бачимо, це вже тягне на десятки мільйонів гривень», - підтвердив начальник Управління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Микола Бабій.

Порадившись із представником профільного департаменту, Ігор Ніконов розпорядився, щоб протягом місяця територія кладовища була приведена в повний порядок.
«Даю рівно місяць на те, щоб ліквідувати звалище. Сідайте за стіл, складайте план, щоб вже з завтрашнього дня почати вивіз сміття на полігони. Це, до речі, стосується всіх кладовищ міста», - сказав він.

Разом з тим, Ігор Ніконов нагадав, що за поховання учасників бойових дій в зоні АТО з киян не повинні брати ні копійки. Всі витрати бере на себе місто.