- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Фрагменти мусульманських надгробних плит (башташ) і людські кістки, що, імовірно, належать до XIII-XIV століть, виявили в кримському селі Ізюмівка Кіровського району під час робіт із проведення водопроводу, повідомляє сайт духовного управління мусульман Криму.
"На місце кургану планується залучити археологів та істориків. Всі знайдені фрагменти мусульманських надгробних плит будуть ретельно вивчені фахівцями, останки будуть перепоховані у відповідності з мусульманськими звичаями", - читаємо в повідомленні.
При цьому ДУМ Криму відзначили, що виявлені людські останки не стали приводом для припинення робіт із проведення водопроводу. Тому організація має намір "звернутися зі скаргою у відповідні державні органи, аби домогтися припинення будь-яких робіт на кістках мусульман".
На місце виявлення мусульманських поховань виїхали головний імам Кіровського району Наріман Короглу та голова релігійної громади Старого Криму "Ветан" Расим Садрединов. Проте з'ясувати, хто веде роботи на місці середньовічного мусульманського кладовища, не вдалося, так як працівників, котрі займаються прокладанням водопроводу, там не виявилося.
Як розповів Садрединов, це місце називається "курган Кемаль-ата", а в народі вважається, що там знаходиться могила Мамая - беклярбека і темника Золотої орди, чоловіка дочки хана Бердібека (правив у 1357 - 1359 роках). В середині 1990-х тут проводив археологічні розкопки дослідник Марк Крамаровський. Навколо кургану, ймовірно, розташовувалося мусульманське кладовище, що й належить, імовірно, до XIII-XIV століття.