- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Вчені з Нідерландів створили революційні ліки, які можуть прийти на зміну антибіотикам. Цей препарат необхідний у зв'язку із зростанням кількості інфекцій, резистентних до цієї групи лікарських препаратів.
Впродовж останніх 10-ти років проблема смертельно небезпечних резистентних до антибіотиків бактерій постала як глобальна криза, що вимагає від влади багатьох країн спільних дій.
Антибіотики – чи не найбільший винахід у галузі медицини ХХ століття, все ж можуть повністю відійти у минуле через їхнє надмірне використання і поширення інфекцій, які вже не реагують ні на які нові види подібних ліків.
Тільки в Сполучених Штатах Америки резистентні до антибіотиків інфекції вбивають до 23 тисяч людей щороку. Але тепер у людства з'явилася надія після того, як голандські вчені з біотехнічної компанії «Micreos» створили ліки, за допомогою яких вони вилікували 5 з 6 пацієнтів, уражених золотистим стафілококом - однією із найтяжчих різновидів бактерій, що виявляють резистентність до найпотужніших антибіотиків.
Перші клінічні дослідження були досить нечисленні й обмежувалися пацієнтами з екземою, контактним дерматитом та іншими шкірними інфекціями. Однак вчені сподіваються, що подальші експерименти підтвердять ефективність ліків. Антибіотики працюють за рахунок попадання всередину бактерій, але в останні роки багато мікроорганізмів, які викликають такі поширені хвороби, як туберкульоз або сальмонелу, пережили мутацію, виробивши більш міцну мембрану клітин, через яку ліки вже не здатні пройти.
Новий тип ліків, названий Staphefket, працює зовні бактерій, впливаючи на зовнішню клітинну стінку мікроорганізмів. Вони використовують фермент під назвою ендолізин, який поступово руйнує стінку й таким чином убиває бактерії.
На переконання дослідників-творців, під впливом цього препарату бактерії втратять здатність еволюціонувати й захищати себе, тому що ендолізин також еволюціонує разом зі своїм носієм.