Про це повідомляє прес-служба Територіального відділення відомства в Херсонській області. Зокрема, адміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення АМКУ 24 грудня нинішнього року ухвалено рішення, яким дії Чаплинської селищної ради визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції щодо невиконання рішення органу АМКУ в термін, передбачений його резолютивною частиною.

Нагадаємо, що рішенням Адміністративної колегії територіального відділення від 30.10.2012 року дії Чаплинської селищної ради кваліфіковані як бездіяльність, що полягала в ухиленні від створення ритуальної служби. Відсутність такої служби призводило до того, що населення селища міського типу Чаплинки не могло реалізувати свої можливості , передбачені Законом України «Про поховання та похоронну справу». А саме: отримувати послуги згідно з визначеними законодавством Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг та самостійно вибирати виконавців таких послуг.

Цим же рішенням АМКУ Чаплинську селищну раду зобов'язали у двомісячний термін припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку ритуальних послуг.

Чаплинською селищною радою зазначене порушення наразі не припинене, а тому АМКУ вже вдруге зобов'язав селищну рада створити ритуальну службу, і тепер уже в термін до 1 квітня 2014-го року.