- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
У Акмолинської області, на місці поселення Саркирама, що в Сандиктауському районі, археологи знайшли унікальні золоті прикраси кінця бронзового - початку залізного століття, повідомляють казахстанські ЗМІ.
«Унікальним є те, що за два тижні ми в поселенні виявили родовий склеп, тобто поховання, яке нехарактерне для даного поселення. Можна сказати, що йде перехід від неоліту до крайньої бронзи. Наша основна діяльність - охоронно-рятувальні заходи. Ми не ганяємося за сенсацією, а лише рятуємо те, що руйнується», - зазначив провідний науковий співробітник Центру охорони історико-культурної спадщини Куаниш Шакшаков.
На місці цього поселення археологи виявили останки трьох жінок. Примітно, що одна з войовниць була двометрового росту, до того ж вона носила рідкісні відзнаки. Знайдені золоті браслети, сережки і кільця не потьмяніли, незважаючи на багатовікове перебування під землею. Археологи прогнозують, що в даній місцевості буде виявлено ще немало пам'яток історії. Тепер же вчені вважають своїм завданням захистити поховання від «чорних шукачів». У цьому їм, на щастя, пообіцяли допомогти місцеві жителі.