- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
У Китаї гостро стоїть проблема вільного простору: зокрема, на цвинтарях землі на всіх не вистачає. При населенні 1,35 мільярда громадян, швидкому зростанні економіки та стрімко зростаючих цінах на нерухомість поховання людини в землі стає справді дорогим і рідкісним привілеєм.
У деяких містах уряд намагається переконати людей ховати родичів у море. Влади зобов'язуються виплатити такій сім'ї до $1300 і компенсувати таким чином усі витрати на кремацію і доставку морем, необхідні, щоб розвіяти прах родича над морем.
Здається, що процедура обходиться досить дорого, але для Китаю це однак дешевше, аніж традиційне поховання в землі, і вже тим більше враховуючи витрати на догляд за могилою. У Пекіні навіть дешева могила, де буде спочивати урна з попелом, коштує близько $16 000. Так що похорон - реальна проблема, яку Китаю необхідно вирішувати вже зараз, так як очікується, що вже в найближчі роки помре від старості приблизно 20 мільйонів громадян.