З Новим роком та Різдвом Христовим!


Шановні друзі! Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи сердечно вітає усіх співробітників, колег і партнерів з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті запанують гармонія і вдача!


Хай Новий рік у вишиванці
Розбудить Вас щасливо вранці,
І принесе у Вашу хату –
Усмішок й радощів багато.
Розбудить приспані надії,
Зерном і щастям Вас засіє,
Зігріє миром і любов’ю
І подарує Вам здоров’я !

Планетою крокує Новий рік

Традиції різних народів


З приходом Нового року люди в усьому світі пов'язують найкращі надії та сподівання, а отже зустрічають його весело й оригінально. Вітаючи усіх наших читачів з наступаючим Новим роком, колектив ресурсу "Країни світу" пропонує розповідь про новорічні традиції різних народів.  

Читати далі…

Історія святкування Нового року


Це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Очікують дива не тільки діти, але й дорослі, навіть якщо вони зовні серйозні й не подають виду.

Читати далі…

Новий рік: українські традиції


Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

Читати далі…


Христос Воскрес!


Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи

щиро вітає усіх підприємців ритуальної сфери

зі Світлим Христовим Воскресінням!

Радіючи про Христа Воскреслого, Звершителя нашої віри і спасіння, гаряче вітаємо всіх Вас, ваших рідних і близьких зі Святом Святої Пасхи!


Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


 

Вітаємо колег зі вступом!

Міжнародна громадська організація «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи»  вітає всіх підприємців – членів Асоціації – зі вступом до Світової Організації Похоронних Виконавців (The World Organization of Funeral Operatives FIAT-IFTA).


Відзначаючи цю подію, підкреслюємо важливість усієї нашої роботи та високу суспільну відповідальність усіх членів нашої громадської організації на успішну розбудову нашої держави.

Завдяки Вашій професійності та патріотизму наші успіхи стануть вагомим внеском у становлення України як демократичної європейської держави. У цей день хочемо побажати Вам щастя, міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у нелегкій праці!


Завдяки Вам, Вашій вірі у власні сили ми здобуваємо повагу серед іноземних партнерів. Тож будемо й надалі гідно відстоюювати національні інтереси, підвищувати авторитет держави на міжнародній арені і забезпечувати міжнародну підтримку нашої непростої, але такої необхідної роботи для подальшого утвердження принципів моральності, милосердя і глибокої пошани в Україні до кожного, хто звертається до нас у найтяжчу хвилину свого життя.


8 березня

Любі жінки!

Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи щиро вітає усіх Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!


Читати далі…

 


З Днем захисника Вітчизни!


Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи щиро вітає усіх чоловіків -підприємців ритуальної сфери, членів їхніх родин та всіх українців зі святом Захисника Вітчизни!

Читати далі…

Привітання з днем підприємця

МАППС - міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи, спільно з “Київським міськім комітетом порятунку бізнесу” привітала з днем підприємця, Голову Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Голову Державного комітету Українии з питань регуляторної політики та підприємництва, Голову Регіональної Ради підприємцівтва у місті Києві. Читати далі...

 

 

Христос рождається!

Славімо його!

Гарних вам свят, веселих коляд,

запашної куті та чарочки на столі.

Будьте здорові, багаті, з Богом у хаті…

 

Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом,

Зігріє Вам серце різдв’яним теплом.

Хай радість, кохання наповнять Ваш дім,

Оселиться щастя та спокій у нім.

Веселого Різдва!!!

 

Святкування Різдва Христового

в Україні…


Наші свята різдвяного циклу розпочинаються ще 2 січня - у день Гната. Дівчата ретельно прибирали оселю та готували різноманітне святкове спорядження - "Павучки", "Їжачки", "Дідух". До 4 січня, дня Анастасії, оселя повинна бути святково прибрана. Саме в цей день заготовляють сировину для приготування майбутньої святкової вечері. Нерідко на Анастасію кололи свиню, тобто проводили "свіжину". І, нарешті, - кульмінація свята - Святвечір, або ж Багата кутя, Вілія, Коляда (6 січня). 6 січня нічого не їли до вечора, поки не з`являлася перша зоря на небі  - вірили, що саме в цей час народився Ісус Христос   Читати далі…

Вітаємо з Йорданом!


На річці на Йордані Мати Сина купає,
Гріх і біль наш змиває.
Освятив Йордан воду на щастя, на здоров’я, на вашу вроду.
Цілий світ звеселився, Христос охрестився.

Святкуємо Водохреща


Хрещення Господнє або Йордан – третє і завершальне свято циклу різдвяно-новорічних свят. Читати далі…

У продовження теми

Від Водохреща – до Богоявлення


Свято Водохреща або Йордана, що відзначається 19 січня, має й іншу назву — Богоявлення.  Читати далі…